niedziela, 29 październik 2017 12:56

Moja Pasja - Trener Fitness

Swoją prawdziwą pasję znalazłem ponad 10 lat temu, kiedy zdecydowałem zmienić swoje życie na zdrowsze, lżejsze i bardziej szalone. To wtedy postanowiłem, że schudnę i zrobię wszystko, aby to osiągnąć. Pierwsze swoje kroki skierowałem do klubu, w którym zacząłem przygodę na sali fitness. Jak dziś pamiętam wejście na salę, kiedy okazało się, że jestem jedynym facetem wśród całej grupy ćwiczących dziewczyn.

Wtedy sobie pomyślałem: „To będzie ciekawie…”. I nie myliłem się. Ćwiczenia w grupie, wzajemna motywacja, litry wylanego potu, tysiące uwolnionych endorfin, nieustanne pokonywanie własnych słabości oraz właściwa dieta sprawiły, że nie tylko schudłem, ale również znalazłem mój kolejny, jeszcze większy cel w życiu.

Postanowiłem, że stanę przed grupą, będę prowadził zajęcia fitness i sprawiał, że wszyscy którzy do mnie przyjdą pokochają aktywny tryb życia i będą czerpać frajdę ze wspólnych treningów. Dzisiaj czuję, że cel ten w pełni realizuję. Zostanie trenerem sprawiło, że na sali fitness znalazłem nie tylko miłość swojego życia, ale również poznałem wiele niezwykłych i wartościowych osób, z którymi nie tylko ćwiczę, ale również wspólnie spędzam czas.

Pasję, którą znalazłem, staram się przekazywać wszystkim, którzy ze mną ćwiczą, pokazując żeby czerpali maksymalnie z życia i nie bali się przekraczać kolejnych granic swoich możliwości. Z treningiem jest jak z każdą zmianą - na początku się boisz, ale robisz ten pierwszy krok i kiedy widzisz, że nie było to trudne, robisz kolejny krok, aż w pewnym momencie przyspieszasz i wiesz, że było warto !!! Do tego Was gorąco zachęcam - podejmujcie odważne decyzje i szukajcie w życiu tego co sprawia, że każdego dnia będziecie wstawać z uśmiechem na twarzy :)

A jeśli chcecie poznać najlepszą ekipę w mieście, nie tylko do ćwiczeń, zapraszam Was na swoje zajęcia do klubu Saturn Fitness Targówek w Warszawie (www.saturn-fitness.pl):

  • wtorek: 17:50 (BodyCombat), 18:50 (BodyPump)
  • czwartek: 18:00 (X-Training), 19:00 (BodyCombat)

 

Czytany 491 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 styczeń 2018 19:38
Popularne artykuły

Dołącz do mnie na Facebooku

W czym Ci mogę pomóc ?

Trening Mentalny dla dzieci

Trening mentalny
dzieci

Odkryj i rozwijaj w pełni potencjał swojego dziecka.
Trening mentalny <br/>dla rodzica

Trening mentalny
rodzica

Uwierz w siebie i odważnie realizuj swoje cele.
Trening mentalny dla każdego

Trening mentalny dla każdego

Każdy dzień jest dobry na Twoją mentalną zmianę.

 

NEWSLETTER - Zapisz się, aby być na bieżąco z ofertą treningów mentalnych, książek z rozwoju osobistego oraz sporej dawki motywacji i inspiracji.
© 2018 FinansowaPasja.pl. All Rights Reserved. Designed By MoroStudio.eu