O mnie

Karol Ciborowski - Trener Mentalny
Już jako mały chłopak marzyłem o tym, aby robić w życiu to, co jest moją pasją i będzie sprawiać mi frajdę. Dlatego próbowałem wielu rzeczy – byłem ministrantem , grałem na akordeonie, pracowałem zarówno w urzędzie, jak i dla korporacji. Ale cały czas to nie było to miejsce, w którym chciałem zostać na dłużej.

Dopiero na sali fitness, po tym jak postanowiłem być lżejszy o 15 kg, znalazłem swoją pierwszą pasję. Blisko od 10 lat, jako trener fitness, motywuję i zachęcam do aktywnego trybu życia wszystkich, którzy przychodzą do mnie na zajęcia. To dzięki pasji stałem się nie tylko lżejszy i pewniejszy siebie, ale również odnalazłem miłość swojego życia. Sala fitness jest dzisiaj moim drugim domem, jest dla mnie prawdziwą fabryką endorfin,  najlepszym źródłem energii oraz miejscem gdzie pokazuję, że zawsze możesz zrobić tą jedną pompkę więcej, jeśli tylko uwierzysz w siebie.

Pomimo, że odnalazłem swoją pasję w życiu, to nadal czułem w środku, że jeszcze czegoś mi brak. Że mam do zrealizowania jeszcze większy cel. Po raz kolejny zacząłem testować, szukać, sprawdzać nowe rzeczy. Wskazówki zaczęły do mnie napływać, kiedy zapisałem się na kurs szybkiego czytania i kiedy wyrobiłem w sobie nawyk regularnego czytania książek. Książka totalnie zmieniła moje życie, stając się najlepszym nauczycielem, z którym nie rozstaję się do dziś.

Między innymi dzięki niej odkryłem swoją prawdziwą misję w życiu, jaką jest odkrywanie i rozwijanie potencjału innych ludzi, bo głęboko wierzę, że każdy z nas przychodząc na ten świat dostaje dar. Warto go odnaleźć i inspirować nim innych do życia pełnego pasji i marzeń.

Jeśli chcesz zrobić pierwszy krok, zmienić swoje życie na takie o jakim marzysz, to z chęcią Ci w tym pomogę. Pamiętaj, że życie masz tylko jedno i warto je przeżyć na własnych zasadach.

NEWSLETTER - Zapisz się, aby być na bieżąco z ofertą treningów mentalnych, książek z rozwoju osobistego oraz sporej dawki motywacji i inspiracji.
© 2018 FinansowaPasja.pl. All Rights Reserved. Designed By MoroStudio.eu