O mnie

Karol Ciborowski - Trener Mentalny

Już jako młody chłopak szukałem swojego miejsca, pragnąłem mieć w życiu pasje i zarażać nimi innych. Pragnąłem żyć na własnych zasadach, żyć własnymi marzeniami, a nie marzeniami i planami osób dookoła mnie...

Przez część swojego życia stworzyłem swoją (a tak naprawdę stworzyły ją osoby, którymi się otaczałem) rzeczywistość, która mnie przygniatała, ściskała, a momentami zabierała oddech, dusiła i nie pozwalała żyć w pełni i robić to, co wiele razy podpowiadało mi serducho… żyć życiem pełnym pasji i marzeń. Ciągle odkładałem, ciągle bałem się podjąć decyzję, ciągle bałem się stanąć przed lustrem i wykrzyczeć głośno: „Chcę być szczęśliwy. Chcę żyć w końcu na własnych zasadach !!!”

I wtedy marzenie, które miałem jako dzieciak, cały czas tliło się we mnie… Kiedy dałem sobie szansę, kiedy zacząłem świadomie poznawać siebie, rozwijać się, kiedy oddzieliłem przeszłość (która mnie ukształtowała), a zacząłem tworzyć przyszłość, o której marzyłem od dziecka… wszystko zaczęło się zmieniać.

Dzisiaj realizuję w swoim życiu dwie największe pasje, które traktuję jako swoje życiowe misje.

Z jednej strony jako trener fitness od blisko 10 lat inspiruję wszystkich, którzy do mnie przychodzą, aby zarówno na sali, jak i po za nią dawali z siebie maksa, aby potrafili odpiąć wrotki i z tego co robią czerpali mega fun.

Z drugiej strony, jako trener mentalny juniorów, pracuję z młodymi osobami, sportowcami, uczę ich że każdy z nas przyszedł na ten świat robić fenomenalne rzeczy. Poszerzam młodym ludziom perspektywę patrzenia na swoje życie i krok po kroku wspólnie budujemy fundament, który jest spójny z ich wartościami i marzeniami. A pewność siebie, samodyscyplina, motywacja, koncentracja, czy kontrolowanie myśli i emocji, to wszystko są umiejętności, których możesz się nauczyć.

Jeśli tylko podejmiesz decyzję, jeśli tylko odważysz się stanąć przed lustrem i głośno wykrzyczeć: „Chcę być szczęśliwy. Chcę żyć w końcu na własnych zasadach !!!” Po prostu zdecyduj i nie pozwól innym decydować o Twoim życiu…


NEWSLETTER - Zapisz się, aby być na bieżąco z ofertą treningów mentalnych, książek z rozwoju osobistego oraz sporej dawki motywacji i inspiracji.
© 2018 FinansowaPasja.pl. All Rights Reserved. Designed By MoroStudio.eu