Image
0
MŁODYCH SPORTOWCÓW
0
PRZEPRACOWANYCH GODZIN

#wspieramNAJlepszych

Jestem pierwszym w Polsce Trenerem Mentalnym Juniorów, którzy aktywnie uprawiają różne dyscypliny sportowe. Od ponad 5 lat wspieram ich rozwój, pasje, wyznaczone cele i marzenia.

Trening mentalny juniorów jest dla mnie najważniejszy. Swoje osobiste cele i działania skupiam na ciągłym poszerzaniu wiedzy wyłącznie w tym obszarze.

Na co dzień pracuję z młodymi, ambitnymi sportowcami, którzy są świadomi tego, że technika, motoryka i taktyka są ważne. Ale wiedzą również, że aby rozwinąć w pełni swoje umiejętności sportowe, należy wejść na wyższy poziom swoich możliwości, do których kluczem jest mentalność.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliłem się już z ponad 600 sportowcami, gdzie wspólnie przez ponad 1700 h pracowaliśmy między innymi nad: pewnością siebie, motywacją, koncentracją, stresem oraz wyznaczaniem i realizacją ich sportowych celów. Do każdego sportowca podchodzę indywidualnie. Dobieram odpowiednie narzędzia pracy, w zależności od jego potrzeb i predyspozycji charakteru.

Wspieram również mentalnie całe drużyny sportowe. Prowadzę warsztaty w ramach autorskiego programu Mental Junior Academy. Na co dzień pracuję ze sportowcami z takich klubów, jak: Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Escola Varsovia, Znicz Pruszków, Delta Warszawa, Jagiellonia Białystok oraz łyżwiarkami figurowymi kadry narodowej.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą, ponieważ jest to moja pasja i życiowa misja. Jako ekspert w zakresie treningu mentalnego piszę artykuły do prasy branżowej: Asystent Trenera, Benefit, World Business Class, Zwierciadło oraz Polskie Wydawnictwo Naukowe. Jestem również autorem książki „Życiowe turbodoładowanie. 15 technik. Jak skutecznie podnieść poziom życiowej energii”.

Każdego dnia inwestuję w swój rozwój, aby potem przekazywać najwyższą wartość młodym zawodnikom.

Cieszy mnie, kiedy wracają do mnie po latach i opowiadają o swoich sukcesach. Wiem, że dzięki naszej wspólnej pracy i rozwojowi mentalnemu mogli się wspiąć na sam szczyt.

Sesje indywidualne odbywają się w Warszawie. 
Zapraszam do kontaktu.
Image