Image
0
MŁODYCH SPORTOWCÓW
0
PRZEPRACOWANYCH GODZIN

#wspieramNAJlepszych

Od ponad 6 lat wspieram rozwój mentalny sportowców, ich pasje oraz marzenia. Na co dzień pracuję z młodymi, ambitnymi zawodnikami w wieku 14+, którzy są świadomi tego, że technika, motoryka i taktyka są ważne. Ale wiedzą również, że aby rozwinąć w pełni swoje umiejętności sportowe, należy wejść na wyższy poziom swoich możliwości, do którego kluczem jest mentalność.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliłem się już z ponad 700 sportowcami, gdzie wspólnie przez ponad 1850 h pracowaliśmy między innymi nad: pewnością siebie, motywacją, koncentracją, stresem, budowaniem nawyku zwyciężania oraz wyznaczaniem i skuteczną realizacją sportowych celów. Do każdego sportowca podchodzę indywidualnie. Dobieram odpowiednie narzędzia pracy, w zależności od jego potrzeb i predyspozycji charakteru.

Wspieram również mentalnie całe drużyny sportowe. Prowadzę warsztaty w ramach autorskiego programu Mental Junior Academy. Na co dzień pracuję ze sportowcami m.in. z takich klubów, jak: Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Escola Varsovia, Znicz Pruszków, Delta Warszawa oraz Jagiellonia Białystok.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą, ponieważ jest to moja pasja i życiowa misja. Jako ekspert w zakresie treningu mentalnego piszę artykuły do prasy branżowej: Asystent Trenera, Benefit, World Business Class, Zwierciadło oraz Polskie Wydawnictwo Naukowe. Jestem również autorem książki „Życiowe turbodoładowanie. 15 technik. Jak skutecznie podnieść poziom życiowej energii”.

Każdego dnia inwestuję w swój rozwój, aby potem przekazywać jak największą wartość młodym zawodnikom.

Cieszy mnie, kiedy wracają do mnie i opowiadają o swoich sukcesach. Wiem, że dzięki naszej wspólnej pracy i rozwojowi mentalnemu mogli wspiąć się na swój sportowy szczyt.

Sesje indywidualne odbywają się stacjonarnie w Warszawie.
Zapraszam do kontaktu.
Image