Karol Ciborowski Tener Mentalny Juniorów
0
MENTALNIE WYSZKOLONYCH SPORTOWCÓW

#wspieramNAJlepszych

0
GODZIN PRACY ZE SPORTOWCAMI
Już od 8 lat wspieram rozwój mentalny sportowców, ich pasje oraz marzenia. Na co dzień pracuję z młodymi, ambitnymi zawodnikami w wieku 12+, którzy są świadomi tego, że technika, motoryka i taktyka są ważne. Wiedzą również, że aby rozwinąć w pełni swoje umiejętności sportowe, należy wejść na wyższy poziom swoich możliwości, do którego kluczem jest mentalność.

Swoją wiedzę i doświadczenie przekazałem już ponad 987 sportowcom, gdzie wspólnie przepracowaliśmy ponad 2469 godzin. Pewność siebie, motywacja, koncentracja, opanowanie stresu, budowanie nawyku zwyciężania, wyznaczanie oraz skuteczna realizacja sportowych celów to tylko niektóre umiejętności, których uczę na sesjach. Do każdego sportowca zawsze podchodzę z pełnym zrozumieniem, energią i wiarą w jego zwycięstwo. Dobieram odpowiedni sposób przekazania wiedzy w zależności od jego potrzeb, charakteru i uprawianej dyscypliny sportowej.

Mój cel to skuteczna współpraca również z drużynami sportowymi oraz trenerami. Prowadzę warsztaty w ramach autorskiego programu Mental Academy. Na co dzień pracuję ze sportowcami z takich klubów, jak: Znicz Pruszków, Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Escola Varsovia, Delta Warszawa czy Jagiellonia Białystok.

Jestem również autorem książki i Dziennika Mentalnego „Aktywuj potężną pewność siebie 1.0”. Pierwszego takiego na rynku zestawu, który daje sportowcowi konkretne strategie, jak krok po kroku trenować pewność siebie, jedną z najważniejszych psychologicznych umiejętności.

Nauka młodych sportowców umiejętności mentalnych to moja pasja i życiowa misja. Gwarantuję wysoką jakość pracy i atmosferę, która sprzyja rozwojowi. Przekazanie jak największej wartości to jest cel, który zawsze realizuję podczas naszej wspólnej pracy. Zawsze cieszy mnie, kiedy wracają do mnie i opowiadają o swoich sukcesach. Wiem, że dzięki naszej pracy i rozwojowi mentalnemu mogli wspiąć się na swój sportowy szczyt.

Sesje indywidualne odbywają się stacjonarnie w Warszawie.
Zapraszam sportowców, którzy uprawiają różne dyscypliny sportowe.
Karol Ciborowski