WSPIERAM MENTALNIE NAJLEPSZYCH

Dlaczego trening mentalny
jest tak ważny w sporcie?

Obecnie dyscypliny sportowe są coraz szybsze, coraz bardziej wymagające, a sportowcy coraz częściej sięgają do granic swoich możliwości. Umiejętności techniczne i motoryczne są ważne, ale dzisiaj są jedynie początkiem. Wielu sportowców jest mistrzami treningów, ale kiedy wychodzą na swoją sportową arenę, kiedy pojawiają się oczekiwania, presja – to emocje i stres, zamiast ich mobilizować – paraliżują. Zamiast pchać do działania – zatrzymują w miejscu. Nie jest wyczynem raz wygrać zawody czy raz stanąć na podium. Mistrzostwo w sporcie polega na tym, aby zrobić to jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz. Mistrzostwo w sporcie to zachowanie powtarzalności, utrzymanie wysokiego poziomu i nieustanne rozwijanie go przez kolejne lata. Ci najlepsi, których dzisiaj podziwiamy, piłkarz Robert Lewandowski, tenisistka Iga Świątek czy skoczek narciarski Kamil Stoch to profesjonalni sportowcy. Zadbali o technikę, motorykę, dietę, o odpowiednią regenerację, ale także o swój mentalny rozwój. Dzisiaj, o ich przewadze i sukcesach decyduje mentalność sportowego mistrza. Mentalność, na którą postawili i trenowali przez ostatnie lata.

Jak rozumieć trening mentalny?

Trening mentalny to praktyczna nauka umiejętności, abyś jako sportowiec wzniósł się na jak najwyższy poziom. To jest cel naszych spotkań. Z jednej strony będę pracował z Tobą nad nauką konkretnych umiejętności mentalnych w uprawianym przez Ciebie sporcie a z drugiej strony będę pokazywał Ci, co robić, abyś nieustannie się rozwijał, doskonalił i czerpał z życia pełnymi garściami. Dzięki pracy mentalnej ze mną zyskasz wiele cennych umiejętności:

 • wzrośnie Twoja pewność i uwierzysz w siebie
 • nauczysz się stawiać cele i konsekwentnie je realizować
 • sytuacje stresowe będziesz traktować, jak kolejne wyzwania na Twojej drodze do mistrzostwa sportowego
 • będziesz kontrolować myśli i emocje
 • poprawisz umiejętność koncentracji
 • dowiesz się, jak radzić sobie z przeciwnościami i przekuwać porażki w sukces
 • będziesz umiał w każdej chwili wygenerować wysoki poziom motywacji
 • zrozumiesz, skąd czerpać energię do realizacji nawet najambitniejszych celów
 • zaczniesz wykorzystywać techniki mentalne stosowane przez najlepszych sportowców
Image
Image

Jak wygląda sesja treningu mentalnego?

Na pierwszej sesji:
 • analizujemy Twoją dyscyplinę sportową
 • zapisujemy poziom sportowych oraz mentalnych umiejętności
 • stawiamy cel naszych spotkań
 • trenujemy od razu umiejętności mentalne, których dzisiaj najbardziej potrzebujesz.

Po sesji dostajesz ode mnie zestaw gotowych technik mentalnych do ćwiczenia w domu oraz w warunkach treningowych.
Sesja treningu mentalnego trwa 90-120 minut. Spotykamy się raz na dwa tygodnie. Pomiędzy sesjami mamy stały kontakt. Możesz do mnie napisać lub zadzwonić, zawsze odpowiem i pomogę. Jest to wliczone w cenę treningu mentalnego. Sesje odbywają się w Warszawie.

Z kim współpracuję?

Współpracuję ze sportowcami wieku 10+, których cechują ogromna pasja i jeszcze większe marzenia. Ze sportowcami, którzy zanim staną na podium, są gotowi trenować jak nikt inny. Moim celem, jako Trenera Mentalnego Juniorów, jest sprawić, abyś stał się nie tylko dobry, ale wybitny w swojej dyscyplinie – abyś stał najlepszą wersją samego siebie.

#wspieramNAJlepszych

Image