WSPIERAM MENTALNIE

NAJLEPSZYCH

Karol Ciborowski z Piłkarzem

Dlaczego trening mentalny
jest tak ważny w sporcie?

Obecnie dyscypliny sportowe są coraz szybsze, coraz bardziej wymagające, a sportowcy coraz częściej sięgają do granic swoich możliwości. Umiejętności techniczne i motoryczne są ważne, ale dzisiaj nie są już wystarczające.

Dzisiaj wielu sportowców jest mistrzami treningów, ale kiedy wychodzą na swoją sportową scenę, kiedy pojawiają się oczekiwania, presja, to stres, zamiast ich mobilizować, paraliżuje. Zamiast pchać do działania, zatrzymuje w miejscu, nie pozwalając w pełni pokazać sportowych umiejętności.


Dzisiaj nie jest już wyczynem raz wygrać zawody czy raz stanąć na podium. Mistrzostwo w sporcie polega na tym, aby zrobić to jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz. Mistrzostwo w sporcie to zachowanie powtarzalności i utrzymanie wysokiego poziomu przez dłuższy czas.

Najlepsi sportowcy, których dzisiaj podziwiamy – jak na przykład piłkarz Robert Lewandowski, tenisistka Iga Świątek czy lekkoatletka Anita Włodarczyk - to profesjonalni sportowcy. Zadbali nie tylko o technikę, motorykę, dietę, odpowiednią regenerację, ale także o swój mentalny rozwój. Dzisiaj, o ich przewadze i kolejnych sukcesach, decyduje mentalność sportowego mistrza. Mentalność, na którą postawili i którą trenowali przez ostatnie lata, aby stać się mistrzem w swojej dyscyplinie.

CZYM JEST
TRENING MENTALNY?

Podczas współpracy stawiam na świadomy rozwój sportowca. Stawiam na mentalny rozwój zawodnika, który przełoży się na jego sportowe wyniki. Sportowcy, z którymi pracuję, udowadniają, że mentalność można wytrenować, ponieważ trening mentalny to nauka. Dzięki systematycznej pracy zdobywają praktyczne umiejętności, które wykorzystują zarówno w sporcie, jak i w życiu codziennym.

Dzięki pracy mentalnej ze mną sportowiec:
 • zwiększy pewność siebie, uwierzy w siebie oraz swoje możliwości,
 • będzie podchodził do sytuacji stresowych, jak do kolejnych wyzwań,
  a nie przeszkód, w drodze do realizacji sportowych marzeń,
 • poprawi koncentrację uwagi, która przełoży się na wyższą skuteczność,
 • zrozumie, czym jest mistrzowska motywacja i zacznie ją stosować
  w swojej dyscyplinie,
 • nauczy się budować nawyk zwyciężania,
 • postawi sobie cele i konsekwentnie będzie je realizować,
 • wykorzysta w codziennym życiu techniki mentalne stosowane
  przez najlepszych sportowców
Finalnie zacznie w pełni wykorzystywać swoje sportowe umiejętności.
Image
Image

JAK WYGLĄDAJĄ INDYWIDUALNE SESJE TRENINGU MENTALNEGO?

Na pierwszej sesji:
 • analizujemy Twoją dyscyplinę sportową,
 • zapisujemy poziom sportowych oraz mentalnych umiejętności,
 • stawiamy cel naszych spotkań,
 • trenujemy od razu umiejętności mentalne, których dzisiaj najbardziej potrzebujesz.

Sesja treningu mentalnego trwa 90-120 minut. Spotykamy się raz na dwa tygodnie. W przerwach pomiędzy kolejnymi sesjami otrzymujesz ode mnie pakiet ćwiczeń do trenowania samodzielnie w domu, tak aby zachować ciągłość nauki. Zawsze mamy stały kontakt. Możesz do mnie napisać lub zadzwonić,zawsze odpowiem i pomogę. Jest to wliczone w cenę treningu mentalnego.
Sesje odbywają się stacjonarnie w Warszawie.

Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ?

Współpracuję z ambitnymi sportowcami w wieku 12+, których cechuje zarówno ogromna pasja, jak i jeszcze większa chęć do pracy nad sobą. Ze sportowcami, którzy mają ogromne marzenia i są gotowi trenować, jak nikt inny. Moim celem jest sprawić, aby sportowiec stał się nie dobry, ale jak najlepszy w swojej dyscyplinie. Jako trener mentalny wymagam wiele, nie zadowalam się półśrodkami, pracując z zawodnikiem do pełnej satysfakcji. Jeżeli, sportowcu, jesteś gotów na mentalne zmiany, to zapraszam Cię do kontaktu.

#wspieramNAJlepszych

Image